בשורה חדשה לסובלים מפציעות ספורט

alon_litbak_Sportכולנו יודעים שאורח חיים בריא חייב לכלול גם פעילות גופנית. בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים עוסקים בספורט באופן קבוע: חדר כושר, הליכה או ריצה בפארק, רכיבה על אופניים, אימונים שונים כגון: ספינינג, קרוספיט, פילאטיס, טניס או TRX… הבעיה היא שהרבה אנשים סובלים מבעיות שמפריעות להם להתאמן: בעיות ברכיים, כאבי גב, דלקות שונות או פציעות.

עד היום הפתרון היה בעיקר מנוחה, תרופות שונות ולעתים גם פיזיותרפיה או אפילו ניתוח.

פיתוח ישראלי חדש מאפשר להיפטר במהירות מהכאבים ולטפל באופן עצמאי בפציעות ספורט, בכל זמן ומקום ולחזור לפעילות הספורטיבית במהירות.

הכירו את בי-קיור לייזר SPORT, מכשיר הפועל בטכנולוגיית לייזר רך, המטפל ביעילות בפציעות אופייניות לעוסקים בספורט חובבני או מקצועני, כגון: מתיחת שרירים בכתפיים, כאבים בצוואר, כאבי גב עליון וגב תחתון, פגיעה ברצועות הירכיים, כאבי ברכיים, כאבים לאורך רכס השוק, במפרקי הידיים, דלקות בגידים, כאבי מרפק טניס, קרעים בגידים ועוד. השימוש במכשיר מאפשר את האצת תהליך הריפוי הטבעי של הגוף, בנוסף לטיפול בכאב. בי קיור לייזר ספורט יעל לטיפול בבעיות אורתופדיות וכאבים הנובעים מדלקות ופציעת ספורט אקוטיות וכרוניות.
הוא ממריץ את מנגנון ההחלמה הטבעי ומסייע בפתרון מקור הבעיה.

בי-קיור לייזר ספורט נבחר על ידי הוועד האולימפי בישראל, בגיבוי הצוות הרפואי, כמכשיר הרשמי לטיפול בפציעות ספורט של הספורטאים האולימפיים הישראלים, לקראת משחקי ריו 2016.
אם זה טוב לספורטאים האולימפייים שלנו – זה בוודאי טוב גם עבורכם.

מערכת האתר

מערכת האתר

"מה חדש?" מגזין בריאות שמעניין נשים!
עדיין לא רשומה? לחצי כאן להרשמה


טיפים ומאמרים נוספים: