שגרה חדשה וטובה

freedigitalphotos.net | By marin

freedigitalphotos.net | By marin

זהו.
חוזרים מהחג.
חוזרים לשגרה, לעבודה, לימודים וכל הסידורים…

להרבה אנשים לא קל לחזור לשגרה מהר, מרגישים שצריך חופש מה"חופש" ולא מרגישים שאגרו מספיק כוחות.

זה בסדר לחזור לאט לאט לשגרה ו"למשוך" עוד קצת את החופש לעוד יום יומיים או עד סוף השבוע. אבל המסר החשוב הוא שזו הזדמנות מצויינת ליצור לעצמכם את ה"שגרה החדשה" שאתם רוצים.

כדאי לזכור את כל הדברים האלה שהחלטנו לעשות אחרי החג:

אם היו לכם איזה החלטות שהחלטתם לעשות אחרי החג אז זה הזמן להתחיל לעשות אותן.

אם זה שגרה של תזונה יותר בריאה, אז את הקניות שעושים אחרי החג צריך לעשות בהתאם לזה ולמלא את הבית בדברים טובים ובריאים שלא הייתם קונים עד עכשיו.

אם זה שגרה של ספורט כלשהו, אז זה הזדמנות טובה להתחיל, אפילו בקטן, אם זה הליכה, ריצה, חדר כושר או כל דבר אחר, אז עכשיו אפשר לשלב את זה ב"שגרה החדשה".

אם החג השפיע לטובה או לרעה על מערכות היחסים שלכם, אז החזרה לשגרה יכולה לשמר או לשפר את זה. כולנו בילינו יותר זמן בחג עם הילדים, עם ההורים, עם בן הזוג, ובטוח שהיו חיכוכים, זה טבעי, ומצד שני גם היה זמן כיף שלא קורה הרבה, ואפשר לנצל את החזרה לשגרה כדי לשמר את הדברים הטובים שעשיתם בחג ולנסות לשלב אותם שוב בקרוב, ומצד שני לנסות למנוע את החיכוכים ולראות איך אפשר לשפר את מערכות היחסים עם מי שחשוב לנו.

אם הייתם בחופשה, בארץ או בחו"ל, והבטחתם לעצמכם לזכור את התחושה של חופשה, את הסקרנות והפליאה מכל דבר חדש שרואים, הרי שזה הזמן להזכיר לעצמנו יום יום להתפעל מהלא שגרתי.

בכל מקרה, אנו מאחלים לכם חזרה לשגרה קלה וטובה.

גם אנחנו חזרנו לשגרה ונשמח להמשיך לשלוח לכם תוכן עדכני ומעניין בנושאי בריאות שונים.

יום טוב 🙂

מערכת האתר

מערכת האתר

"מה חדש?" מגזין בריאות שמעניין נשים!
עדיין לא רשומה? לחצי כאן להרשמה


טיפים ומאמרים נוספים: