רפידות ראשונות מסוגן בישראל לטיפול בפצעי הנקה

בשורה משמחת לאימהות מניקות בישראל: לראשונה על המדף: Nursicare – רפידות טיפוליות יחידות מסוגן לטיפול וריפוי פצעי הנקה ופטמות סדוקות אימהות מניקות רבות נתקלות בקשיים בהנקה וזקוקות לעזרה והדרכה בכדי להוביל להצלחת התהליך המשמעותי כל כך עבורן ועבור התינוק שלהן. פצעים, כאבים, סדקים או שפשופים מקשים מאוד על תהליך ההנקה, עד כדי הפסקת ההנקה לחלוטין.

freedigitalphotos.net | papaija2008

freedigitalphotos.net | papaija2008

רפידות ההנקה הטיפוליות Nursicare מהוות פתרון רפואי חדש וראשון מסוגו בישראל לטיפול בפצעי הנקה והפחתת כאבים בפטמה. הרפידות מבוססות על חבישות ה- PolyMem המובילות בעולם למעלה מעשור בטיפול בפצעים וכוויות, וידועות באיכותן ויעילותן הרבה. רפידות Nursicare משלבות טכניקת ריפוי יעילה של פטמות פצועות וסדוקות, הגנה על הפטמה ומפחיתות במהירות את הכאבים סביב הפטמה.

הטיפול באמצעות הרפידות נעשה ללא צורך במריחת משחות על הפטמה או כל שימוש בהגנות חיצוניות נוספות, תוך נוחות מקסימאלית לאם ושימוש רב-פעמי.

מבנה הרפידה ומרכיביה בעלת טכנולוגיה ייחודית, נלקחו מתחום הטיפול בפצעים בכדי להעניק יעילות מרבית בטיפול.

הרפידה דקה ונושמת ומאפשרת חילוף גזים והתנדפות נוזלים מסביבת הפטמה ומעניקה לפצע סביבה אופטימאלית לריפוי מהיר ובכאב מופחת.

דליפות החלב או ההפרשות מהפצע נספגות ונכלאות בתוך הפולימר הייחודי של הרפידה, מתנדפות החוצה ומשחררות לכיוון הפצע מרכיבים מעודדי ריפוי ללא הכתמת הבגד. הרפידות הן בעלות אישורFDA  ומשרד הבריאות בישראל.

רפידות Nursicare המשווקות בארץ ע"י ביו-מד פארמה בע"מ, הן פתרון חדש ויעיל ביותר לטיפול בפטמות פצועות, סדוקות, כואבות או רגישות כתוצאה מהנקה.

הרפידות ניתנות לרכישה בבתי המרקחת של קופות החולים ברחבי הארץ וברשת "מוצצים" במחיר של 72-79 ₪  עבור מארז של 6 רפידות.

מערכת האתר

מערכת האתר

"מה חדש?" מגזין בריאות שמעניין נשים!
עדיין לא רשומה? לחצי כאן להרשמה


טיפים ומאמרים נוספים:

תגיות